Kas võib midagi viga olla? 16.02.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas vôib olla naisteasjadega probleem kui ei rasestu? Viimati käisin kontrolli, siis öeldi, et on kôik korras. Milles vôib olla probleem, et ei rasestu?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Rasestumise näitajaks on regulaarse suguelu foonil aasta. Kui teil aasta jooksul rasestuda ei õnnestu, siis on soovitav teha nii teil kui partneril lisauuringud ( hormonaalsed, põletiku-ja emakakaela testid, munajuhade läbitavuse uuring, sperma uuring partneril). Püüdke mitte väga muretseda ja andke rahulikult aega. Võite toetuseks võtta Inovo kapslit või Inofolicut, Pregnacare conseptionit. Partnerile sobib Wellman conseption ja Sermatrop.