Valu urineerimisel 05.10.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Umbes nädal tagasi oli esimest korda mul olukord, kus urineerides oli valus ja hästi õrnalt oli uriinis ka verd. Paar päeva hiljem tundus, et kõik on korras, kuid siis juhtus sama uuesti. Täna esimest korda oli pidevalt tunne, et pean minema tualetti, kuid minnes ei tulnud väga midagi ja nii kui tualetist välja tuled, kohe on uuesti tunne, et pead urineerima.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, pôôrduge perearstile ja tehke uriinianalûûs. Jàáb mulje et tegemist pôiepôletikuga. Ei válista ka mingit suguhaigust juhul kui olnud juhuslik vahekord. Seega alustage perearstist ja siis naistearst. Dr Kadastik