Muna tupel 29.06.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Hommikul ärgates tundsin ebamugavust ja valu tupel ning avastasin, et vasakul pool tupe peale vajutades on tunda väikest muna/kuulikest, mis teeb valu. Kuskil mujal mul valus ei ole. Selline tunne on nagu oleks mingi putuka käest hammustada saanud. Tupe vasak pool on ka selle muna pärast paistes või suurem kui parem pool. Kas on muretsemiseks põhjust, sellises olukorras või millega tegu on?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 19-aastane

Tundub, et täpselt sama küsimust on korduvalt küsitus, kas on nii?
Veelkord: ma ei ole teid näinud ja meditsiinilisi otsuseid ei ole võimalik teha.
Tasuta saate koheselt pöörduda noorte nõustamise keskustesse. Alati võite tulla reaalsele tasulisele vastuvõtule.
Apteegi käsimüügist võite küsida leevendavaid tooteid.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7