Õhetamine peale vahekorda 14.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Peale vahekorda tupes õhetab ja pissida on valus, kestab mitmeid päevi. Kasutan pille.

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pillid võivad soodustada limaerituse vähenemist, tupekuivust, happelisemat keskkonda tupes. Soovitav on kasutada kindlasti libestit, juua palju vedelikku, vajadusel kasutada apteegi käsimüügist näiteks Flugenil Hydro tupeküünlaid.