Ülekaalulisus 23.02.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas on võimalust " ozempik" -ravimit välja kirjutada, kui suhkur on normis, rangelt jälgin toitumist, teen sporti kuid kaal tasapisi tuleb juurde ( kasv- 158, kaal 75kg).
I.k 47101062247, olen käinud teil vastuvõtul.
Tänan.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ozempic on Eesti apteegivōrgus olemas .Teie kehakaalu arvestades ei ole see otseselt Teile vajalik.Teil ei ole ju diabeeti ja ainult kehakaalu langetamiseks on see ravim ilma soodustuseta ( ühe kuu hind 88 EUR).
Edu soovides ,Maie Väli