Klotromasool vaginaaltablettide kõrvalmõju 29.01.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tupeseene raviks kirjutati välja klotrimasool vaginaaltabletid. Koheselt tableti sisestades tekib selline häiriv torkav ja sügelev tunne mis kestab paar minutit. Kas see on normaalne? Pole leidnud kuskilt selgitust.
Teine küsimus on seoses partneriga - infolehes on kirjas, et seksuaalpartner peaks end samaaegselt ravima. Arst aga midagi selle kohta ei öelnud. Partneril kaebusi ei esine.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Vastus saadetud.