Endotservikaalsed rakud 02.09.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Arstiga saan ühendust alles uuel nädaldal. Palun abi tulemuste tõlgendamisega:
Proov on adekvaatne. Lameepiteeli pindmise ja vahekihi rakud. Metaplastilised lameepiteeli rakud. Esinevad endotservikaalsete rakkude kogumikud. 373887005 ((NILM) Intraepiteliaalne lesioon või pahaloomulised muutused puuduvad.

Ette tänades

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!

Teie analüüüs on korrras. PAP NILM- see tähendab, et emakakaelas ei ole rakumuutusi e.düsplastilisi rakke.

Heade soovidega,
dr.Katrin Seidelberg