Tuppes valu 01.08.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen 18 aastane neiu ja ühe lapse ära sünnitanud laps saab 2aastaseks ja kunagi pole mul sellist asja olnud …
Päevad alati kestnud 7päeva ja nüüd järsku oli ainult 2päeva ja tuppes on selline valu ja mehega ei sa ka vahekorras olla sest kui astume vahekorda kui ta hakkab sisse panema siis mul tekib selline valu nagu sees oleks katki midagi või paistes igastahes vahekorda ei sa minna me ja vetsus ka kuidagi jube valus käija. Kas oskate mind aidata või kuhu pöörduma peaksin.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 18-aastane

Kindlasti on vajalik günekoloogiline läbivaatus. Minule saate ISE aja broneerida veebiregistratuur.ee teel ööpäev läbi. Võite pöörduda ka noorte nõustamise kabinettidesse jm.
Kas tarvitate antibeebipille, EVRA plaastreid või NuvaRingi? On teil mõni muu kontratseptiiv? Ka nendest võivad olla kõrvaltoimed, eelkõige äge tupeseene põletik. Välistada tuleks GH genitaalherpes.
Apteegi käsimüügist ostke: intiimpesugeel, Imazol Plus kreem, Canesten tupekuulike, flukonasool kapsel suu kaudu. Broneerige aeg arstile.

G.Litter M.D.
naistearst.ee
veebiregistratuur.ee 24/7
kliinik.ee