Miks tuleb verd ? 20.07.21 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul lõppesid päevad 52.a vahepeal pole olnud ei mingisuguseid probleeme ega mingit voolust nende aastatega. Nyyd eile hakkas tulema verd. Rinnad on valusad. Kas see on normaalne et nii mitu aastat hiljem veel on . Pidevad kuumahood ja higistamine palaviku pole

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Veritsusega menopausi ajal tuleb koheselt pöörduda arsti poole, et põhjus välja selgitada. Olete olnud 5 aastat menopausis ja veritsusi olla ei tohiks. Vajalik on teha ultraheli uuring ja võtta analüüsid.