Emakakaelas polüüp 11.12.18 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

4.dets avastati mul emakakaelas polüüp.
Kas see võib põhjustada ka emakapiirkonnas tugevat valu. Eriti õhtu enne magama minekut. See piirkond on eriti tundlik valule. Alakõhu valu on ka olnud mai kuus sain perearstilt no spad. Aga ikka on valud tagasi tulnud nahu algaks sünnitus. Eemaldama lähen 4 jaanuar alles. Mida peaks tegema nii kaua.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, polüüp võib anda valu, kuid reeglina mitte nii tugevalt nagu teie kirjeldate.Võimalik, et muretsete ja tunnete seda valu kuidagi eriliselt. Soovitan võtta regulaarselt 3 tabletti nospaad päevas, valuvaigisteid ei peaks selle probleemiga vaja minna. Kui aga ikka probleem ,siis võtke nt paracetamoli.
DRKadastik