Probleemid tüdrukuga, kes on süütu 04.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Seksuaalakti sooritamine on tüdruku jaoks valuline. Tüdruk on veel süütu. Ise ta ütleb, et tal on liiga pisike sisenemisava. Olen talle sisse viinud ühe näpu, kuid kaks tükki on juba probleem. Millest see tuleneb? Mida tuleks ette võtta? Küsin sellepärast, et ei taha talle liigset valu teadmatusest tekitada. Tüdruk on 18 ja mina 22.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Soovitaks minna günekoloogi juurde ja tüdruk vajaks läbivaatlust.