valulik rind 10.02.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 19 a. neiu, ja avastasin alles hiljuti oma paremas rinnas koha, mida katsudes tunnen valu. Seal ei ole mingit klompi, või mootustist, kuid kui sinna vastu minna tunnen jubedat valu. Mis see küll olla võib? Vastust ootama jäädes, ja ette tänades, Gerli.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere 19.a. Gerli!

Noortel on tavaliselt tegemist menstr.tsükli häiretega või põletikega. Piimanäärmeid kontrollitakse menstr.tsükli 5.-15.päevani. Välistada tuleb rasedus. Kui tarvitate pille, võivad ka piimanäärmed teatud tsükli faasis olla valulikud. Lugege ka eelnevaid vastuseid samale teemale (hiljuti).

Kaebuste püsimisel konsulteerige naistearstiga.

Naistearst Galina Litter