päevad jäid ära 07.12.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul jäid päevad ära ja tundsin valu kusagil munasarjade piirkonnas, alakôhus, tegin ka rasedustesti ent see oli negatiivne, käisin siis arstil, kes ütles et mingit pôletiku pole ja kahtlustas rasedust, pidin minema hiljem ja siis ta pidi vôtma proove, täna aga hakkasid mul päevad, verd tuleb küll vähe aga on ka alles esimene päev, tahaks teada, kas on vôimalik, et ma olen rase vôi on midagi juhtunud?

Tänan!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Võib olla lihtsalt väike tsüklihäire ja põhjuseid on mitmeid. Kindlast tuleks mõelda ka rasedusele, eriti kui verd on vähe. Kindlast minge arsti juurde.