Kas mingi suguhaigus 16.02.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mu väsimises häbememokas on suur valulik tükk.Tundnud seda seal olen juba nädal aega,selle ajaga ta pole ära kadunud ja ka väiksemaks ei ole läinud.Günekuloogi järjekorrad aga on vähemalt kahe kuu pikkused.

Teid juba ette tänades

väga murelik neiu

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kui teil on antud kaebus, siis peate pöörduma erakorralisse kabinetti. Tartu Naistekliiniku Nõuandlas (Lossi 36)võtab iga päev üks günekoloogidest vastu patsiente, kellel on mingi kiirem probleem. Peate pöörduma registratuuri ja teil öeldakse kuhu kabinetti minema peate. Kui elate Tallinnas, siis pöörduge samuti registratuuri. Dr Kadastik