mis mul viga on? 23.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline probleem et hiljuti hakkas suguorganite piirkonnas pihta tugev sügelus.Tupest eritub pruunikat vedelikku tükkidega.
Sügelus taandub õhtuti aga päeval hakkab uuesti peale...
Kogu suguelnudi piirkond on paistes ja valulik..milles asi on..Viimasel ajal on mul olnud palju probleeme.kas see võib olla närvidest...Või mis haigusd mul olla võib ja mida ette võtta?
aitäh kui vastate

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Vastus on tuttav, pöörduge plaanilises korras naistearstile.