Häired 12.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tervist Dr.Seemen

Selline kysimus oleks, käisin novembris günekoloogilisel ylevaatlusel mille käigus selgus, et mul nagu mingeid probleeme ei ole ja kõik on korras. Olen söönud 2,5 aastat Harmonetti ja nyyd siis oleks menstruatsioon pidanud algama 27 novembril, praeguseks on sellest möödas üle 2 nädala ja mida ei ole on menstruatsioon. Pillide söömise ajal on koguaeg on olnud vägagi regulaarne tsükkel. Olen teinud ka 3 rasedustesti mis kõik näitavad negatiivset vastust ehk siis, et ei ole rase. Milles võiks olla probleem? täpsustuseks et eelnevalt ei ole olnud ka mingeid naistehaigusi. Kerged põletikud ainult.

ettetänades

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Madaladoosiliste pillide(nagu ka Harmonet) puhul võib kõrvaltoimena tekkida amenorröa, s.t., et 7-päevase pausi ajal veritsust ei teki. Selline olukord pole mingil moel kahjulik Teie tervisele. Võtke pille endise skeemi järgi edasi.
dr. K.Seemen