orgasm 11.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere! olen 20-aastane neiu ja alustasin eelmine aasta oma suguelu, kuid siiamaani pole ykski mees mind rahuldada suutnud, s.t et noormeestega pole orgasmi saanud, kuid mastrubeerimisel on see 6nnestunud....kas viga on on minus ja minu m6tlemises v milleski muus? ehk oskate natuke n2pun2ited anda, mida teha v kelle poole p88rduda! j22n ootama!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Pöörduge Seksuaaltervise Kliinikusse seksuaalnõustaja poole.
ww.arst.ee psühholoogid all.