antibeebipillid 01.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.mure selline:olen mitu aastat võtnud tablette diane-35,tsükkel oli korras,kuidviimane kord hakkas veritsema juba enne paki lõppemist.alustasin uut pakki.aga veritsus jäi umbes kuuks ajaks.arst käskis tableti võtmises nädalaks pausi teha ja kirjutas tabletid jeanine.päevad hakkasid siis korralikult.nüüd olen lõpetanud esimese karbi jeanine tablette,kuid päevad on umbes üheksa päeva hiljaks jäänud.olen 38-aastane,2last.ette tänadesT.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Jeanine kasutamise ajal võib pillide vabal nädalal esineda minimaalne määrimine või puudub menstruatsioon üldse. Just Jeanini pillidega on veritsuse puudumist sageli. Kui olete pille korralikult võtnud ja raseduse võimalus seega välistatud, jätkake järgmise karbiga peale nädalast pausi.
dr. Seemen