kurb naine 30.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul on järgmine mure olen27 aastane naine aga ei ole elus veel kordagi orgasmi kogenud,mis on mul viga kas on mingisuguseid operatsoone või ravimeid olen juba 2 last sünnitanud.suur aitäh teile kui vastate

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Sellele probleemile saab põhjust ja lahendust leida vaid Teie ja Teie mehe ühise nõustamise kaudu. Seksuaalteemadel nõustatakse Seksuaaltervise Kliinikus. Seal töötavad spetsiaalse koolituse saanud nõustaja ja seksoloog. Tablett või operatsioon siin ei aita.
dr. Seemen