Kaal 18.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi võtsin kaalust alla (5-6kg), põhjuseks pidevad treeningud. Vähemalt ma ise arvan nii. Ja koos kaalu kadumisega kadusid ka päevad. Päevi polnud 7 kuud ja siis nad hakkasid ja siiamaani on kõik korras. Kuhugi ma oma murega ei pöördunud, aga kas võib olla et miski seal all selle aja jooksul kahjustus?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!
Muretsemiseks pole Teil põhjust. Proovige edaspidi mitte kehakaalu langetada ja menstruatsioonitsükkel peaks Teil reguleeruma.