võimalik rasedus või haigus 18.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 19 aastane naine. Minu menustruaaltsükkli pikus on iga kuu erinev. Nüüd on viimastest päevadest aega üle läinud juba kuu aega. Tegin rasedustesti (Biocard), mille tulemus oli negatiivne. Kas tegemist võib olla mingi haigusega? Kas on mõne tableti abil võimalik päevad esile kutsuda? Ei kasuta rasedusvastaseid tablette, aga kondoomiga olen alati hoolas.

ette tänades

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!
Siin ei saa ma nüüd otseselt aidata. Teil on vaja pöörduda günekoloogi vastuvõtule, kes määrab ära Teie hormoonide sisalduse ja vajadusel määrab ka ravi.