Suguelundite operatsioon 10.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tahaks teada, kas häbememokkade korrigeeriv operatsioon on tasuline või saab seda teha ka haigekassa raha eest? Juhul, kui on tasuline, siis kui palju see orienteeruvalt maksab? Ja kust ma tean, kes seda operatsiooni teeb ehk kelle poole pöörduda?

Tänades,
Kati

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pöörduge oma naistearsti poole, kes teeb operatsiooniks vajalikud analüüsid ja annab saatekirja lõikuseks. Eelnevalt tuleb op. päev registreerida.
Kui haigekassa kaart on olemas, maksab operatsiooni eest praegu haigekassa.
dr. Seemen