soodustusega rasestumisvastased tabletid 09.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
1) Olen seni kasutanud Trisiston tablette, kuid need ei ole enam soodusravimite nimekirjas. Kas on mõni sobiv toode, mis on ka soodustusega?2) Soovin järgmisel aastal sünnitada, kuidas peaksin enne rasestumist tervist kontrollima? On selle kohta kirjandust või internetiallikaid?
Pille 29 a.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Samasuguse koostisega pillid nagu Trisiston on Tri-Regol , soovitan neid kasutada (hinnaklassilt on odavad).
2. Kui külastate naistearsti regulaarselt 1 kord aastas ja olete terve olnud, ei pea enne rasestumise planeerimist lisauuringuid ja analüüse tegema.
dr. Seemen