Häiritud seksuaalelu 06.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 24 aastane naine ja juba 2 nädalat vaevab mind peale seksuaalvahekorda pidev pissihäda ja kehv enesetunne. Paari tunni jooksul see kaob, kuid mõne päeva möödudes kordub jälle kõik. Mis võiks seda põhjustada ja kelle poole peaksin abi saamiseks pöörduma?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Soovitan pöörduda naistearsti poole, et välja selgitada teie mure põhjus. Võimalik, et tegemist on põletikuga suguteedes.
dr. Seemen