Logest 27.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tegelikult on see küsimus rinnanäärmearstile,aga KLIINIK.EE-s ei vasta selle eriala arstid küsimustele. Diagnoositud on heal.fibroadenoomi sõlmeke ühes rinnas ja eriravi pole ma selle vastu saanudOlen kunagi kasutanud Logest´i,aga ei tea täpselt kas ma võin praegu seda edasi kasutada?Kas see on minu diagnoosi puhul ohtlik või ei?Saan aru,kui te täpset vastust ei tea. Kai.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Vstunäidustust sellel pillidel ei ole. Samas kui teil on kaebused(rindade pinge, valu), siis ei soovitaks pille. Fibroomi peate näitama mammoloogile, reeglina neid eemaldatakse. Kui on mastopaatlised sõlmed(tihenemised), siis neid jälgitakse ja ravi ongi sageli just pillidega(üks variantidest). Lugupidamisega dr. Kadastik