Liited munajuhades 27.03.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kunagise aastaid tagasi läbipõetud põletiku tagajärjeks jäid liited juhadesse,

mis annavad ennast aeg ajalt tunda st. nad on üpris kliimatundlikud.

Äkiline üleminek jahedmasse ruumi vm. võib nad üles ärritada ja

seejärel kestab 1-3 päeva selline kerge kuid ebamugav näriv tunne

mis läheb iseenesest mööda. Nii on see olnud aastaid. Kuid sooviksin teada kas tänapäeva uuemate ravimite hulgast oleks leida midagi, mis nad ärritumisel kiiresti maha rahustaks st. sellist ajutist ,ilmselt turset vähendaks või vähemalt mingit tõhusat valuvaigistit. Üks arst soovitas diflofenakki vm, aga see mõjuvat maole halvasti.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Uuemate ravimite hulgast soovitaksin Teile pärasooleküünlaid OLFEN-100,mis tagab ravimi kiire imendumise ilma manustamisjärgse ebamugavustundeta.