Rinnad valutavad 18.12.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen mures rindade valulikkuse pärast, nimelt rinnad on hakanud valutama pidevalt. Varem on seda samuti olnud, on uuritud ja kirjutatud ravimna välja jodiidi, siis aitas. Suvel, käies günekoloogi juures, kurtsin muret. Öeldi, et tulgu tagasi, kui hakkavad valutama, paraku on arsi juurde järjekord nii pikk, et ei tea,kas selleks hetkeks on probleem alles.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!Ilmselt on tegemist vanusega seotud hormoonide ümberkõlastusega,mis väljendub eelkõige kollaskeha hormooni langusega.Mina soovitan Teil käsimüügist osta Agnucaston tablette ja tarvitada neid 2-3 kuud üks tablett iga päev.Edu soovides,Maie Väli