Vastuvõtule saamisest 11.04.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Kas Teie juurde vastuvõtule võib tulla ka see, kes ei ela Tartus? Kuidas määratakse hormoonide seisukord? Kas Te määrate ravi? Kui pikk on tavaliselt hormoonravikuur? Ja kas annate nõu ka selles osas, kuidas ja kus oleks kõige parem lahti saada üleliigsetest karvadest? Samuti kas Teie käest saab infot ka selle kohta, millised rasestumisvastased vahendid sobivad ja mil moel neid hankida ja kasutada?
Milline on visiiditasu Teie juurde?
Ette tänades

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Vastuvõtule võivad tulla patsiendid üle kogu Eesti.Kui tulete ametlikus järjekorras,tuleb maksta ainult visiiditasu 50 EEKi.Palun registreerige ainult järjekorda tel 7 319 100.Kõikidele küsimustele leiame ka vastuse.Edu soovides,Maie Väli