kas on võimalik saada arstiabi 18.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

ma sooviksin saada arsti abi aga ma ei taha minna elukoha järgsesse arstile sest seal arst käitub minuga halvasti ja karjub
et kas oleks võimelik jõgevamaa haigekassaga saada teie vastuvõttule

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Teil on võimalik tulla Tartu Naistekliinikusse, kus Teie uuringute eest tasub haigekassa, visiiditasu on 50 krooni ja ka Tamme Erakliinikusse , kus analüüside ja uuringute eest tuleb tasuda ise ( visiiditasu esmasel visiidil 180 krooni ).
Tervitades Aire Sekavin