vahekord 29.06.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

TERE! OLLES ESIMENE KORD VAHEKORRAS ON LOOMULIK,ET TULEB VERD NEITSINAHA PURUNEMISE TÕTTU.AGA TEINE KORD VAHEKORRAS OLLES TULI VEEL VERD.KAS SEE ON NORMAALNE?ETTE TÄNADES.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Esimese vahekorra järgselt tuleb sageli verd, hiljem võib ka esialgu seda esineda,kuna purunenud neitsinaha armkude on veel habras. Edaspidi ei tohi enam verd tulla.