valulik tupevolt? 08.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
/Olen 35a, 0 sünnitust, 0 aborti, ei rasestu -- 2kuud olen kasutanud Duphastoni/ Mul leiti lõpuks üles see valulik koht tupes(millest oli juba korduvalt rääkinud arstile, et valu tõttu ei ole võimalik vahekord -- ca aasta, kuid siiani arvati, et see mingist põletikust tingitud -- raviks polygynax). Ja arsti kirjeldus järgmine: et see on lihtsalt üks tupevolt-- (asub pärasoole pool ca 1 cm tupeavast--minu hinnagul) (günekoloogi katsumise tagajärjel oli veel väga ebameeldiv tunne tükk aega peale arstil käimist) ja sellele tuleb ilmselt laserravi teha? Ja saatis mind onko-günekoloogi vastuvõtule, kellel on uus kolposkoop ja muud vajalikud vahendid (eelmine kord emakakaelalt võetud biopsia dgn.: metaplasia squamocellularis). Millised variandid võiksid selle tupevoldi valulikkusega kõnealla tulla -- arsti (üks väga karm vanadaam) vastuvõtuni on tükk aega ja kogu see asi tundub nii imelik? (olen siin juba endale ettekujutanud igasugu asju pärasoolevähi metastaasideni välja/mul hemorroidid/ -- loodan, et see on ilmne liialdus). Ette tänades

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Jääb mulje, et Te ei usalda arsti. Soovitan vahetada arsti.
Soovitan pöörduda Seksuaaltervise Kliinikusse naistearstile teiseseks konsultatsiooniks oma hingerahu säilitamise nimel.