kas endometrioos? 07.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 33.aastane,laps on 16.
Juba paar aastat vahetult enne menstruatsiooni tuleb pärasoolest verd.
Rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta(peale kondoomi).
Naistehaiguseid ei ole viimase 10 aasta jooksul põdenud.
Enne seda on diagnoositud krooniline munasarjapõletik.
Verd tuleb suhtelislt palju.Hakkab ca 5 päeva enne mensi.
Vahel kaasneb tugev kõhuvalu.
Ette tänades Kati.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kati!
Registreeruge koheselt perearstile, kirjeldage oma kaebusi ja paluge saatekiri eriarstile: Tallinnas proktoloogile või ka kirurgile.
Oluline on läbivaatus ja rektoskoopiline uuring diagnoosi täpsustamiseks.
Naistearst G.Litter