veel üks küimus. 30.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Aitäh vastuse eest mu,logesti küsimusele mis puudutas kaalujälgimist. Nüüd mõtlen et ikka jätan need tableti vähemalt mõneks ajaks sinna paika.Kas ma pean selleks ka arsti juurde minema või võin lihtsalt tabletid sinna paika jätta ja edasi minna ilma nendeta. Kas sellega võib kaasneda mingisuguseid probleeme.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pillide võtmise lõpetamiseks pole vaja arsti poole pöörduda. Tavaliselt taastub endine menstruatsioonitsükkel kiiresti.
dr. Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Tükid tupes.

Algasid päevad ja kasutan tampoone. Eile olid mul alakõhus ja alaseljas suured valud mõnikond minutit. Kui hakkasin tampooni vahetama tuli üks lihatükk tupest välja ja seejärel kukkus veel üks lihatükk ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Naistearstid ei kasuta selliseid väljendeid.
selguse saamiseks registreeruge naistearstile plaanilises korras.

Loe edasi

diaphragm?

Mul on üks pisike küimus. Nimelt ühes inglisekeelses tekstis oli juttu sellisest rasestumisvastasest vahendist, mida nimetatakse inglise keeles "diaphragm". Mind huvitaks, mis on selle eestikeelne vaste. ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere!
"Diaphragm" tähendab pessaari. On olemas lateksist kuplitaolised pessaarid, mida kasutatakse koos spermitsiidiga. Samuti on olemas ühekordsed spermitsiidiga immutatud käsnad e. pessaarid. ...

Loe edasi

veel kord rasedusest ja kilpnäärme alatalitlusest

Tere Dr. Väli

Aitäh vastuse eest, mis puudutas rasedust ja kilpnäärme alatalitlust. Siiski on veel üks asi, mille kohta ma sooviksin infot. Olen lugenud, et raseduse esimesel trimestril, kui ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Kui subjektiivseid vaevusi ei ole,mis viitavad hüpotüreoosi süvenemisele,siis võib oodata.

Loe edasi

menstruatsioon

Mul on selline mure, et kui mul olid päevad, siis mul kõht väga valutas. Ning peale päevasid ka veel üks nädal aega järjest, kuni üks hommik tuli mul natuke verd ja nüüd on kõik korras. Millest see küll ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Menstruatsioonijärgset vereeritust esineb tihti kas emakasisese vahendi kasutamise ajal või rasestumisvastaste tablettide tarvitamise ajal.Tegemist on füsioloogilise ilminguga ,mis ravi ei vaja.
Loe edasi



Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi