pillide mõju 16.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen oma probleemiga pöördunud oma naistearsti poole, helistanud ka naistenõuandlasse aga abi pole saanu. kasutan Logesti tablette juba üle 3 aasta, ning seksuaalelu on varsti juba pea olematu. tekkinud on täielik tupekuivus (absoluutselt ei erutugi nagu enam), meeleolu muutus. kas see kõik on seotud Logesti tablettidega kui jah siis mida peaksin tegema, kui võimalik tahaksin vastust siinsamas portaalis kui ei siis kuidas oleks võimalik just teie vastuvõtule tulla. Äkki peaksin vahetama preparaati aga olen kuulnud et see on kõige madalama hormoonsisaldusega, niisiis langeb see variant ära, või peaksin tarvitaba mingeid vitamiine. mulle on soovitatud kasutada kuivuse puhul libiainet aga sellest pole ma kindlasti huvitatud. Abi ootama jäädes
20 a neiu

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupetud 20.a. neiu!
Teil on õigus, tupekuivus ja meeleolu muutus võivad olla seotud pikaaegse antibeebipillide tarvitamisega.
On olemas veelgi madalama hormoonsisaldusega pillid.
Minu vastuvõtule võite registreeruda alates 23.07-st. Olen puhkusel.
Mõelge ka paarisuhte parandamisele ja muude probleemide lahendamisele.