Verevalumi laadne moodustis peenise eesnaha all 18.06.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere dr. Kristi Abram,
Mai alguses avastasin peenise eesnaha alt verevalumi laadse moodustise (lisatud pilti). Moodustis on sõrmega katsudes sile ja mingeid kaebusi ka ei ole. Tänaseks ei ole moodustis kahanenud vaid on lisaks tekkinud peenikesed jooned peenise pea poole. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!

Kahjuks ei ole foto kirjaga kaasa tulnud ja ma ei saa hinnata moodustise välimust.
Kas ma sain õigesti aru, et moodustis tekkis 2013.a. mais või oli see "näpukas" ning moodustis tekkis siiski sel aastal (2014.a.)? Igal juhul on see kestnud rohkem kui 1 kuu ja ei näita kadumistendentsi, vaid pigem laieneb (verevalum peaks 1 kuu vältel reeglina kaduma).
Arvan, et Teil on vajalik pöörduda arsti juurde, sest on vaja selgitada, mis moodustisega on tegu.

Lugupidamisega,
Kristi Abram