Juuksed ja kõõm 07.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on probleem oma juustega ... Probleem seisneb selles, et nad muutuvad liiga kiiresti rasuseks ja juukse otsad on katkised ja peale selle on mul veel kõõma laadne kord peanaha peal... See on selline nagu puru, aga ta ei ole kuiv, rohkem selline rasune. Kui küünega tõmmata üle peanaha, siis see jääb küünte alla ja on kollakas-valget värvi... seda ei ole näha juuste peal nagu tavaliselt kõõma. Olen kasutanud erinevaid kõõmavastaseid šampoone, kuid ükski ei anna tulemust. Äkki oskate mulle soovitada šampoone, mis aitaks mind.
Ette tänades
Liisi

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan siiski vastuvõtule tulla, sest võimalik, et vajate peale sampooni ka teisi ravivahendeid.