Päevitus 28.09.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

minu mure seisneb selles, et viimasel kahel aastal ei hakka minu nahale päevitus absoluutselt peale. Olen küll heleda nahaga ja juustevärviga, kui varem päevitusin ma üsnagi hästi. Kas võib mure seisneda äkki selles, et paar aastat tagasi sain solaariumis käies nahale õrna põletuse või võib asi olla milleski muus!?

Kas abi oleks beeta-karotiini sisaldavatest toidulisanditest?

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kui solaariumis saadud päikesepõletus oli tõesti õrn, nagu kirjutate, ei saa see olla põhjuseks Teie probleemile. Enne, kui midagi soovitada, tahaksin ma Teie nahka näha.