suuümbruse põletik 02.03.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on varasemalt kaks korda esinenud suuümbruse põletik (läbi olen teinud suisa 1 kuise antibiootikumiravi), nüüd paraku on jälle ilmunud varasemast tuttavad spetsiifilised punnikesed nina alla. Kas algstaadiumis oleks abi mõnest tetraksükliini sisaldavst salvist (näit. IMEX).

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Imex on meil ainuke tetratsükliini sisaldav välispidine vahend. Alati see ei aita suuümbruse põletiku korral.