Mis haigus? 19.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on kunagi diagnoositud genitaalherpes ja sain välispidist salvi, mida peale kanda. Viimasel ajal on periooditi tekkinud punnid sisemistele häbememokkadele, mis ei ole vesised ega lõhene, vaid on mitu päeva valusad ja siis tekib sisse mäda ning mingi aja pärast lõhkevad (peaaegu nagu tavalised mädapunnid) Mis haiguse sümptomid need võivad olla?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ka genitaalherpese puhul tekkivad villid võivad täituda mädase sisuga- seega pole välistatud, et tegu on ikkagi genitaalherpese retsidiividega.