ülikuivad huuled 17.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on selline probleem, et mu huuled on koguaeg kuivad ja lähvad õues katki. Ma võin sinna ükstapuha mis vahendit panna ja nende koorimine ei aita ka kuigivõrd. Mul on kogunenud tohutu hulk erinevaid hügieenilisi huulepulki ja salve ja asju, aga mulle vahel tundub, et äkki see on seotud mu reflukshaigusega, sest selle haiguse kirjeldamisel ka alati öeldakse "suu ja huulte kuivus". Igaljuhul ei saa ma oma huuli eriti kunagi värvida ega midagi, sest seda enam nad katki on ... ükskõik, mis aastaaeg. Mis ma peaks tegema?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tegemist võib olla huulenaha põletikuga, mille raviks vajate retseptiravimeid. Pöörduge nahaarsti poole.