Punased laigud nahal 18.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Umbes nädal aega tagasi tekkisid just kõhu- ja seljapiirkonda punakad laigud. Mujal neid ei esine. Laigud ei sügele ega anna endast üldse kuidagi tunda. Kas võib olla tegu näiteks vitamiini puudusega või vale toitumisega?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Peaksite laike kindlasti nahaarstile näitama, kuna nn. laikudega kulgeb mitmeid nahahaigusi ja isegi suguhaigusi.