punnid ja sügelemine 10.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere olen 19a noormees ja mureks on ,et keha sügeleb! peenise peal on ka üks suurem punane punn mis on kõva ja peal on kärn päraku ümber on ka palju selliseid punne ja need sügelevad! mujal keha piirkonnas, mis sügeleb selliseid punne ei ole! tahaks teada et mis aigusega võib tegu olla.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võimalik, et tegu võib olla sügelistega, eriti kui sügelemine muutub tugevamaks õhtul ja öösel. Täpseks diagnoosiks oleks vaja haiguskollet näha.