sügelus... 04.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

probleem seisneb selles et päris tihti on kohutav sügelus häbemete vahel. ka valgevoolus on nagu suurem. kas sellest võib see sügelus olla? miskit suguhaigust ei tohiks nagu olla,sest pole kellegagi vahekorras olnud...kuid milles võib siis olla probleem?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist võib olla kandidoosiga. Teil tuleks pöörduda kas günekoloogi vüi nahaarsti vastuvõtule.