rasedus ja gonorröa 28.02.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kuidas mõjub minu vaevalt paarikuusele lootele gonorröa ja selle ravi? Olen väga mures. Tänan ette vastuse eest!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Muretsemiseks pole põhjust,kuna Teie arstil on võimalik valida gonorröa raviks niisugune preparaat,mis loodet ei kahjusta.Kindlasti peate aga arsti enne ravi ordineerimist oma rasedusest informeerima.