Seenehaigus 24.02.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

olen 20 -aastane. minu vasaku jala varbaküüntele on tekkinud seenehaigus. Tahaksin teada mida tuleks ettevõtta ja kuhu poole pöörduda. kuna mul on 4-kuune poeg ei ole saanud varem raviprotseduuri alustada.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui Te enam last rinnaga ei toida, võtke ette visiit nahaarstile. Igas polikliinikus töötab nahaarst, kelle poole pöördumiseks Te saatekirja ei vaja.

S.Liiv