Punane Täpp 08.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Ei ole sellele pisikesele täpile eriti suurt tähelepanu pööranud aga kysiksin siiski igaks juhuks. Mäletan et aastaid tagasi kodutöid tehes lendas terav metallitykk vastu nahka kõhupiirkonnas ja tekkis pisike punane täpp, mis näeb välja nagu väike vill, mille alla on veri kogunenud. Aastatega ei ole see muutunud suuremaks ega muutnud värvust . Kas ja kus on võimalik see eemaldada , kodusel teel ma seda siiski teha ei julge, kosmeetiku voi nahaarsti juures?

K.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Arvatavasti on tegemist rubiinangioomiga, mida peaks eemaldama elektrkoagulatsiooniga tegelev nahaarst.