probleem 19.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olin ühe noormehega kaitstud vahekorras. Nädal peale seda tekkisid emakasuudmele valkjad näsakesed. Pesemisel tulevad mõned neist ära, esineb sügelemist. Mul on diagnoositud kondüloome, kuid nähtavaid probleeme pole nendega viimasel ajal olnud. Kas see võib olla uus haiguspuhang ja kas ma peaks kiiremas korras pöörduma oma günekoloogi poole?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teravad kondüloomid ei saa eralduda pesemisel, seetõttu oleks oluline Teid näha.