Suguhaiguse kahtlus... 08.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mure on järgmine, et hiljaaegu tekkis uus suhe ja kondoom purunes ühe vahekorra ajal. Teine pool (tüdruk) õpib Soomes ja sõitis 2 päeva tagasi sinna, momendil ei saa temaga ühendust. Eraldub veidi ebamäärast eritust, mis on selline peaaegu läbipaistev, urineerimisel valulikkust pole. Mul oli ka paar kuud tagasi mingi seenhaigus reie siseküljel, et kas see võis edasi levida sealt? Seenhaigusest sain lahti, TÜ Kliinikumi arst kirjutas välja Travocort kreemi. Pesemisega samuti probleeme pole, 3-4 korda nädalas üldiselt. Viimati käisin kontrollis 2 aastat tagasi.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kui on tekkinud voolus, mida varem pole olnud, oleks tark tegu end kontrollida lasta. Selleks tuleks pöörduda naha-ja suguhaiguste arsti vastuvõtule.