Ootan abi 29.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen käinud korduvalt arstide juures ja on tehtu analüüse, kuid vastust oma küsimusele ma pole saanud. Asi selles , et aeg ajalt läheb mul üks häbememokk paiste, kõvaks ja natuke valulikuks. Kogu aeg on just üks ja see sama. Algul üks arst arvas, et süüfilis, kuid vereproov seda ei näidanud.
Paar arsti on ka arvanud , et võib tekkida, kui on põletik. Et limaskest pole harjunud ja reaktsioon ongi selline. Olen ravinud küünaldega, kuid ikka sama jama.
Olen põdenud ka glmüdioosi ja mul on ka genitaalherpes. Kas selline asi võib olla tingitud põetud haigustest?
PS. Elukaaslasel pole midagi viga.
OOTAN VASTUST JA ABI, kuna pole siiamaani veel abi saanud.
Nukker neiu

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kõige suurema tõenäosusega on Teie probleem tingitud kas genitaalherpesest või kandidoosist.
Oleks mõistlik pöörduda arsti vastuvõtule siis kui on ägenemine -siis saaks kliinilise pildi ja vajadusel uuringute alusel täpselt määratleda millega tegu.