SYYFILIS 29.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

TERE.MUL ON SELLINE MURE.3AASTAT TAGASI AVASTATI MUL RASEDUSE ALGUSES SYYFILIS HIIUL SAIN KOIGE PEALT 20 PAEVA SUSTE SEE JAREL 2 KUUD HILJEM VEEL 20 SUSTI LAPS SUNDIS TERVE KYSIMUS ON SELLES ET TAHAKS TEIST LAST KAS SEE HAIGUS MOJUTAB TEIST LAST KA VOI OLEKS MOTEKAS VEEL OODATA JA MILLAL OLEKS REAALNE MOELDA TEISE LAPSE PEALE ETTE TANADES.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Olen kindel et nii Teie kui ka Teie laps olete saanud Hiiul igati korrektse süüfilise vastase ravi. Teile 3 aastat tagasi tehtud süüfilise ravi ei mõjuta uue lapse tervist juhul kui Te praegu olete terve. Igaks juhuks võiksite muidugi enne järgmise lapse muretsemist täiendavad analüüsid teha lasta.